ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

ZUNO půjčka

Zuno bank má ve své nabídce vedle výhodných běžných a spořících účtů také úvěrové produkty. Podívejme se blíže na parametry půjčky ZUNO – neúčelového úvěru na cokoliv.

Základní parametry půjčky

S půjčkou ZUNO si můžete půjčit od 10 tisíc až do půl milionu korun na 6 až 72 měsíců. Ve variantě malé ZUNO půjčky od 7500 do 50000 Kč. Jak už bylo zmíněno – půjčka je na cokoliv – nemusíte tedy dokladovat účel použití peněz. Tak jako další produkty ZUNO bank je i půjčka ZUNO zbavena některých zbytečných poplatků – nic neplatíte za vyřízení půjčky ani po Vás nikdo nebude chtít žádné měsíční poplatky za vedení úvěrového účtu.

Půjčka pro občany ČR i cizince

Na tuto bankovní půjčku mají nárok občané ČR a cizinci s trvalým pobytem na území České republiky. Věkové omezení u tohoto úvěru prakticky není – půjčit si mohou žadatelé starší 18 let, horní věková hranice je 70 let. Půjčka je určena i pro živnostníky – u nich je spodní hranice nastavena na 21 let.

Doložení příjmů

ZUNO půjčka je bankovním úvěrem, je tedy nutné - podobně jako u jiných bankovních půjček - doložit výši příjmů. Vedle potvrzení zaměstnavatele o výši mzdy to může být také poslední daňové přiznání v případě podnikatelů nebo důchodový výměr, žádá-li o půjčku důchodce. Půjčka není určena pro žadatele bez doložitelného příjmu.

Možnost pojištění k půjčce ZUNO

K půjčce si můžete sjednat výhodné pojištění schopnosti splácet, na výběr máte dokonce hned tři varianty pojištění. Pokud si navíc vyberete balíček Půjčka plus, budete mít toto pojištění zdarma a získáte navíc například možnost předčasného splacení půjčky zdarma.


Zveřejněno 4. 6. 2014