ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Credit Air půjčka

Rychlá půjčka na cokoliv a bez ručitele od Credit Air nabízí napoprvé až 10.000 korun, bez poplatků a úroků a to až na dva měsíce. Klientům, kteří žádají o opakované půjčky je k dispozici až 30.000 korun na tři měsíce. Nebankovní společnost Credit Air získala licenci od České národní banky k poskytování nebankovních spotřebitelských úvěrů.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

První půjčka zdarma na účet

Pro klienty, kteří si u Credit Air požádají o rychlou půjčku poprvé je připravena nabídka na první půjčku zcela zdarma. K dispozici jsou částky v rozmezí od 1.500 až do 10.000 korun. První půjčku zdarma je možné splatit do dvou měsíců a to ve dvou splátkách. Minimální doba splatnosti není nastavena, a proto je možné půjčku kdykoliv splatit předčasně, bez obav z poplatků za předčasné splacení.

Snadná dostupnost a rychlé vyřízení i telefonicky

Zájemcům o půjčku je k dispozici on line formulář, který slouží jako žádost o půjčku. Po vyplnění požadovaných údajů a odeslání žádosti začíná okamžitý proces schvalování. Peníze tak žadatel může mít na svém bankovním účtu už do 30 minut. Po odeslání žádosti bude žadatel obvykle do 15 minut kontaktován zaměstnancem klientského servisu, aby došlo k dokončení žádosti.

Podmínky k získání půjčky od Credit Air

Největší šanci k bezproblémovému získání půjčky mají lidé, kteří splňují základní podmínky půjčky a to věk starší 18 let, 2 doklady totožnosti, trvalé bydliště v ČR, vlastní bankovní účet a pravidelný příjem. Ten je doložitelný pomocí kopií například pracovní smlouvy, bankovních výpisů, daňového přiznání, důchodového výměru, dokladu o přiznání mateřské nebo rodičovské, výživné či výsluhový příspěvek.

Individuální posouzení žádosti a vyřízení zdarma

Každá přijatá žádost o půjčku je posuzována individuálně, především z hlediska úvěruschopnosti. Při pochybách ze strany poskytovatele bude žadatel vyzván, aby předložil doklad o příjmu. Poskytovatelé nechtějí zhoršovat finanční situaci lidem, kteří nezvládají splácet své závazky, a kterým by každá další půjčka situace jen výrazně ztížila.

Co dělat v případě neschopnosti půjčku splácet?

Pokud se přiblíží termín splatnosti a bude jasné, že půjčku klient nesplatí k danému datu v plné výši, má možnost si v klientské zóně splátku odložit. Tato služba je zpoplatněna a cena se odvíjí od částky půjčky a počtů dnů, o který bude odložena.


Zveřejněno 23. 12. 2018