ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Zaplo půjčka

Zaplo nabízí férovou nebankovní půjčku, která vás překvapí svou rychlostí a profesionálním přístupem. Peníze můžete mít už do 15 minut na účtu, navíc prvožadatele ji budou mít zdarma. Půjčka je určena jako finanční pomoc před výplatou a tak je její splatnost stanovena až na 30 dní. Půjčit si můžete až 25.000 Kč, je zde však omezení pro nové klienty, kteří mohou žádat jen do 8000 Kč.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Půjčka novým klientů je zdarma

Zaplo vychází vstříc všem, kteří se rozhodnou pro svou první půjčku. Za předpokladu že, dodržíte smlouvu, zejména co se týče včasného splacení, budete mít půjčku zdarma bez poplatků. Znamená to, že nezaplatíte nic navíc - vrátíte stejnou sumu, jakou jste si půjčili.

Nejrychleji online

Půjčku před výplatou lze získat na základě vyplnění online žádosti, která zabere jen pár okamžiků. Následně proběhne ihned automatický schvalovací proces, který vás po schválení vyzve k ověření zadaného čísla účtu. SMS půjčka se ověřuje posláním 1 Kč na účet Zapla. Po ověření správnosti účtu obdržíte do 15 minut peníze na účet.

Kdo může využít služeb Zapla?

Každý s trvalým pobytem na našem území. Nepotřebujete potvrzení o příjmu, ale jen doklad prokazující vaši totožnost. Zaplo prověří vaši bonitu, ale rozhodující je vaše schopnost splácet. Podmínkou je bezdlužnost a to, že nesmíte mít žádnou půjčku jinde.


Zveřejněno 4. 6. 2014