ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Via SMS – spolehlivá půjčka přes sms zprávu

Jedním ze zástupců poskytovatelů rychlých půjček je společnost Via SMS. Jak už z názvu vyplývá je registrace o půjčku možná i díky textové zprávě z mobilu. Pro ty, co mají k dispozici počítač je samozřejmě pohodlnější a přehlednější o půjčku požádat on line, přes internetové stránky.

Jak velkou částku si můžete půjčit závisí na tom, zda žádáte poprvé nebo už jste někdy půjčku od Via sms měli. První půjčka je v rozmezí 100 – 8 000 Kč, a stálým klientům je hranice půjčky posunuta až na 20 000 Kč. Splatnost půjčky je pro všechny stejná od 7 do 30 dnů.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Co musí žadatel o půjčku splnit?

Na kalkulátoru si navolí výši a délku splatnosti sms půjčky. U první žádosti musíte zadat vaše jméno, rodné číslo a číslo mobilní telefonu, musí vám být více než 18 let a nesmíte mít dluhy u jiných společností. K žádosti je nutné doložit příjmy. Takto vyplněnou žádost stačí odeslat a vyčkat na sms zprávu, která bude obsahovat aktivační kód, který posléze zadáte do profilu. Pro správné dokončení žádosti ještě zbývá uhradit registrační poplatek 1 Kč na účet Viasms.

Pro opakované přihlášení už stačí zadat e-mail a heslo, kterým se přihlásíte na vaši uživatelskou stránku. Pokud vám neprojde přihlášení nebo se vyskytne jakýkoliv problém, stačí požádat o pomoc na zákaznické lince nebo chatu.

Rozhodnutí o schválení sms půjčky

Rozhodnutí o schválení sms půjčky vám bude sděleno do 10 minut prostřednictvím sms zprávy na mobilní telefon. Žádosti jsou přijímány 24 hodin denně a schvalování a výplata probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin.

Kdy dostanete peníze na účet?

Peníze budou připsány na váš účet, který jste zadali v registraci. Rychlost převodu závisí na konkrétní bance. Pokud máte účet u České spořitelny, MONETY Money Bank nebo u Fio banky je převod uskutečněn do 15 minut od schválení. U účtu v jiných bankách počítejte s připsáním do druhého dne, nebo dle zákona do 2 pracovních dnů.


Zveřejněno 4. 9. 2017