ÚVOD > PŮJČKY

Půjčka 10000

Člověk, který si potřebuje vypůjčit 10 000 Kč, má hned několik možností, kam se obrátit. Obecně můžeme tyto možnosti rozdělit do několika skupin: za prvé jsou to malé mikropůjkč,y za druhé úvěry od bank, za třetí od nebankovních institucí, a nakonec také P2P půjčky od lidí.

Malé mikropůjčky

Nejrychlejší a nejjednodušší cestou k půjčce 10 000 Kč je využít některou z rychlých půjček na účet. Ty mají nejlepší dostupnost a pro nové žadatele bývají zdarma. Peníze tak lze získat ještě dnes a mnohdy už do 15 minut přímo na účet.


500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Půjčka do 10000 bankovní

Bankovní půjčku neboli spotřební úvěr ve výši 10 000 Kč nabízí například Česká spořitelna, Moneta Money Bank nebo mBank. Ostatní banky řeší klientovu potřebu takové nízké částky širokou nabídkou kreditních karet a kontokorentů. Banka, dřív než schválí ať už půjčku, kreditní kartu či kontokorent, si klienta řádně prověří z hlediska jeho příjmů a platební historie.

Půjčka do 10000 nebankovní

Další možností je obrátit se na nebankovní instituce. Máme na výběr firmy, které vám nabídnou splácení půjčky postupně měsíčně v delším časovém horizontu, či existují firmy, které nabízejí takzvané SMS půjčky, finské půjčky nebo půjčky před výplatou. Typickým rysem těchto krátkodobých půjček 10000 před výplatou je, že se poskytují pouze na krátké období do jednoho měsíce a očekává se jejich „splacení z příští výplaty“. Většinou se splatnost těchto půjček dá za určitý poplatek prodloužit. U některých z těchto půjček ovšem hrozí poměrně přísné sankce za nedodržení splatnosti. Proto bývá bezpečnější požádat o nebankovní půjčku u firmy, která vám nabídne klasický splátkový kalendář, jako je například společnost Home Credit, Kimbi nebo Provident Financial.

Půjčka od lidí

Pokud byste rádi využili půjčku od lidí a ve svém okolí (rodina, známí) není nikdo, kdo by Vám soukromou půjčku 10000 Kč poskytl, nabízí se vám například projekt Zonky.cz, nebo Finx.cz. Na těchto webových stránkách se registrují jak zájemci o půjčku od soukromých osob, tak i lidé, kteří takové půjčky chtějí poskytnout.


Zveřejněno 2. 8. 2014