Online půjčky pro každého

Víte, jaké jsou jednotlivé typy půjček a jaké jsou jejich přednosti a nedostatky? Online půjčky pro všechny, které jsou dostupné bez registru a bez doložení příjmu ihned na účet během několika minut, pokud disponujete dotatečnou bonitou a půjčku zvládnete.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Bankovní půjčka

Pokud přemýšlíte kterou půjčku zvolit, pak právě bankovní půjčka by měla být tou první volbou kde začít. Existuje k tomu řada pádných důvodů, ale je potřeba také zmínit, že její dostupnost není pro všechny. Obzvláště pokud máte nízkou bonitu, malé příjmy, nebo problémy se splácením, je pro půjčka z banky nedosažitelná.

Nebankovní půjčka

Při sjednání půjček máte na výběr mezi bankovním a nebankovním sektorem. Pokud v bance neuspějete, nezbývá než využít nebankovní půjčky.

Půjčka před výplatou

Vyřešit akutní nedostatek peněz lze rychlou půjčkou před výplatou. Získat můžete peníze na zaplacení složenek, inkasa nebo faktur, které potřebujete nutně zaplatit, nebo použijte peníze na jakýkoliv jiný účel zrovna potřebujete.

Půjčka bez doložení příjmu

Příjem a jeho výše je zásadním ukazatelem pro řadu poskytovatelů půjček, jak z řad bank, tak u nebankovních společností. Má zásadní vliv na vaši bonitu a na to, jestli vám bude půjčka schválena. Ne však každý má všechny své příjmy doložitelné.

Půjčka 10000

Každý kdo potřebuje vypůjčit 10 000 Kč, má hned několik možností, kam se obrátit. Jaké jsou nejoblíbenější a nejrychlejší způsovy jak získat 10 000 Kč?

Půjčka pro důchodce

Lidé v důchodu mají sice stálý, ale většinou poměrně nízký příjem. Občas i oni potřebují finanční injekci, pokud si chtějí dopřát něco navíc, například dovolenou, nový spotřebič nebo když zkrátka peníze daný měsíc příliš nevycházejí.

SMS půjčka bez 1 Kč

Nejrychlejší varianta půjčky na trhu, kterou si lze jen představit. Rychlá půjčka může být vaše už za pár minut.

Půjčka ihned na účet

Jedná se o blesk mezi půjčkami, které lze dnes sjednat ihned online. Tato expresní půjčka může být na účtu do 5 minut.

Půjčka v hotovosti na ruku

Peníze rychle bez čekání, to je přednost, kterou nabízí na půjčka ihned v hotovosti s vyplacením peněz na ruku. Nonstop provoz i o víkendu. V případě, kdy potřebujete peníze bez čekání se můžete obrátit na známé anebo na poskytovatele půjček, kteří nabízí vyplacení půjčky hotově.

Půjčka bez registru

Půjčky bez registru jsou takové, které záznam v registru mohou tolerovat, pokud jste schopni splácet.

Půjčka bez navýšení

Půjčky zadarmo, to je sen pro každého, kdo potřebuje půjčit. Realita je ovšem jiná a člověk v podstatě každou půjčku přeplatí. Na trhu s půjčkami se sice najdou některé půjčky s přívlastkem zdarma.

Americká hypotéka - jaké jsou její výhody?

Možnost získat větší obnos peněz s nižší úrokovou sazbu, ve srovnání s klasickým spotřebním úvěrem, nabízí Americká hypotéka.

Zveřejněno 16.3.2014