ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Kamali půjčka

Kamali je rychlá půjčka před výplatou, která nabízí napoprvé až 10 000 Kč. Výše půjčky se postupně zvedá až na 20 000 Kč až na 30 dní. První půjčka na 14 dní ZDARMA. Je dostupná také ve variantě velké Kamali půjčky, kde je k dispozici až 250 000 Kč až na 96 měsíců.

Pyšní se jedním z nejnižších RPSN v segmentu mikropůjček. Co to znamená? Je to prosté, čím nižší hodnota RPSN, tím za půjčku zaplatíte méně. Předností jsou férové poplatky za prodloužení a seriozní poskytovatel.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Jak získat Kamali půjčku?

O půjčku můžete zažádat na stránkách Kamali půjčky. Vyplníte jednoduchou online žádost a elektronicky přiložíte nascanovaný občanský průkaz.

Půjčka Kamali je určená pro zletilé občany (starší 18 let věku) České republiky, s trvalým pobytem na území ČR. K vyřízení půjčky potřebujete platný občanský průkaz k prokázání vaší totožnosti, bankovní účet, na který si přejete zaslat peníze z půjčky a mobilní telefon. Půjčka je bez doložení příjmu - poskytovatel nevyžaduje potvrzení, nicméně ale může požadovat informaci o vašich příjmech, aby posoudil vaši bonitu.

Rychlá půjčka od stabilní společnosti

Peníze obdržíte velmi rychle. Obvykle do 60 minut pokud máte účet v největších českých bankách. K dispozici je také na terminálech Sazky. Půjčka spadá pod stabilní společnost Home Credit a.s.

Výhodná půjčka Kamali

Půjčka vychází dluhodobě jako velmi výhodná - poskytovatel na stránkách informuje o tom, že je půjčka Kamali nejvýhodnější půjčkou v ČR a dokládá to tabulkou, která zobrazuje kolik zaplatíte za půjčení. Zatímco za každých půjčených 1000 korun na 30 dní zaplatíte u Kamali jen 33 Kč, u ostatních poskytovatelů od 265 až do 600 Kč. (údaje k 1. 2. 2017).


Zveřejněno 2. 10. 2017