ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

SIM půjčka

Jedním z poskytovatelů rychlých půjček je nebankovní společnost SIM půjčka. Ta nabízí půjčku do výplaty s názvem SIM Mini, kde si můžete půjčit částku od 2.000 do 12.000 korun se splatností od 7 do 30 dnů. Dlouhodobý úvěr SIM Plus nabízí možnost půjčky až na 30.000 Kč se splatností 60 týdnů i pro nové žadatele.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Půjčka bez prokazování příjmu

SIM půjčka nevyžaduje ručitele ani prokázání finančního příjmu. Po schválení půjčky se peníze převádějí na účet nebo je zde možnost vybrat si peníze hotově na poště formou složenky. Pro vyřízení tedy není nutné vlastnit bankovní účet, ale jen mobilní telefon.

Podmínky půjčky

Jelikož tato půjčka nevyžaduje doložit pravidelný příjem mohou si o ni požádat i ženy na MD, důchodci, nezaměstnaní a studenti. Půjčka je určena pro žadatele s trvalým bydlištěm na území České republiky a platným občanským průkazem.

Vyřízení půjčky

Vyřízení půjčky proběhne po vyplnění formuláře na internetových stránkách. Žadatel musí vyplní osobní údaje, včetně čísla občanského průkazu a mobilního telefonu a také údaje o trvalém bydlišti. Každá žádost je schvalována individuálně a po schválení je žadatel informován okamžitě. Rychlost převod finančních prostředku závisí na konkrétní bance. Poskytovatelé SIM půjčky vlastní účtů v 6 předních českých bankách.


Zveřejněno 12. 6. 2016