Magazín půjček

Co dělat, když banka neschválí půjčku: Alternativy a řešení

Neschválení půjčky bankou je situace, která může nastat z různých důvodů. Co dělat, když vám banka zamítne půjčku, a jaké jsou možné alternativy a strategie pro řešení této situace.

Komplexní pohled na finanční gramotnost

Finanční gramotnost je důležitou součástí našeho každodenního života. Zahrnuje schopnost plánovat a řídit své finance, investovat své peníze a porozumět základním finančním pojmům

Rychlá půjčka ihned do výplaty

Většina z nás se snaží vyjít s penězi tak, aby nebylo nutné si půjčovat. Mnohým se tato snaha ale nedaří. V životě člověka mohou nastat situace, kdy je třeba nutně něco zaplatit a jediným řešením zůstane rychlá půjčka.

Rychlejší platby přicházejí

Jednou z věcí, která potěší každého, je zrychlení mezibankovních převodů peněz. Platby tak lze posílat čím dál rychleji. Už jen u dvou bank nemusíte čekat do druhého dne.

Mýty o refinancování úvěrů a půjček

Máte více finančních závazků a jste v situaci, kdy přemýšlíte, jak na tom vlastně jste? Mezi lidmi bohužel kolují mýty, a tak se lidé refinancovat bojí.

Rychlá půjčka ihned může pomoci, ale má i svá úskalí

Rychlá nebankovní půjčka se stala poměrně rozšířenou možností, jak vyřešit krátkodobý problém s nedostatkem financí. Má ale i svá úskalí na které je třeba dát pozor.

Finanční gramotnost

O finanční gramotnosti slýcháváme v poslední době velmi často. O co vlastně ve spojitosti s finanční gramotností jde?

Půjčka na dovolenou

Pokud toužíte strávit s rodinou dovolenou, ale nemáte dostatek financí, je možné uvažovat o dovolené na splátky. Jde to poměrně snadno a rychle

Krátkodobé půjčky - od koho si půjčit?

Vyřídit krátkodobou půjčku není nic složitého, on-line registrace zabere jen pár minut a pro mnoho lidí je krátkodobá půjčka možností, jak vyřešit náhlou potřebu peněz nebo finanční problém.

Oblíbené půjčky přes internet

Za poslední léta si Češi oblíbili zejména půjčky, které se dají vyřídit on line, rychle přes internet. Které z nich jsou nejoblíbenější?

Jak naučit naše děti hospodařit s penězi?

Umět efektivně používat finanční prostředky je věcí zkušeností a návyků. Naučit se šetřit a nežít od výplaty k výplatě může každý vést i své děti, aby se jednou mohli mít dobře.

Půjčka na účet ještě dnes

Velmi rychlé řešení finanční tísně nabízí online půjčka na účet ještě dnes. Rychlé zaslání peněz během několika minut na Váš účet.

Proč jsou malé půjčky dražší?

Chcete-li si půjčit jen několik tisíc korun na krátkou dobu, počítejte s tím, že nepůjde o levný úvěr. Ve finančním světě více než kde jinde platí pravidlo, čím menší částka, tím je úvěr dražší

SMS půjčka bez registračního poplatku 1Kč

Aby se celý proces půjčky zrychlil a zjednodušil, upouští se od kroku zaslání registračního poplatku u schvalovacího procesu u schvalování sms půjček.

Půjčky schválené ihned

Nebankovní půjčky je možné vyřídit komfortně a rychle, s vyplacením převodem na osobní účet. Převod proběhne po schválení ihned a peníze se na účtu mohou objevit prakticky do 10 minut.

Nebankovní půjčku vyřídíte velice rychle

Pokud potřebujete peníze rychle a bez zbytečných otázek při vyřizování je pro vás vhodnou možností nebankovní půjčka. Nebankovní půjčky vyřídíte pohodlně on line a je opravdu pro každého.

Půjčka na Vánoce - Vyplatí se vánoční půjčka nebo ne?

Na dárky si může člověk dnes půjčit doslova kdekoliv, ale je nutné mít na paměti, že splácet je bude i dlouho po tom, co Vánoce skončí.

SMS půjčky online ihned na účet

Pokud si chcete zažádat o půjčku a odrazuje vás zdlouhavé vyřizování v bance, využijete rychlé SMS půjčky s bezproblémovým a jednoduchým vyřízením.

Rychlé SMS půjčky ihned na účet

Pokud potřebujete nutně peníze hned a chcete tento problém vyřešit půjčkou, máte na výběr z několika možností a typů půjček. Rychlá SMS půjčka s on-line vyřízením se těší čím dál větší oblibě.

Půjčka ihned na účet na cokoliv

Potřebujete-li jen malý obnos rychle a v bance vám nepůjčí, máte možnost poohlédnout se po rychlé půjčce, někdy se také nazývá finská půjčka.

Jak zjistit, komu dlužíte

Sáhli jste si do svědomí a máte špatný pocit z toho, že někomu dlužíte? Neradi by jste se dočkali okamžiku, kdy vám na dveře zaklepe exekutor?

Kreditní karta jako rychlá půjčka ihned

Znáte výhody bezúročné rychlé půjčky z kreditní karty? Lákadlem bank i nebankovních společností se poslední dobou stává kreditní karta.

Otázky, které by jste si měli položit před uzavřením smlouvy o půjčce

Existují stále se opakující chyby spotřebitelů, kteří se upíší nevýhodné půjčce. Před každým podepsáním smlouvy, a nemusí se jednat jen o půjčku, si vše v klidu a s rozvahou promyslete, ať tohoto činu později nikdy nelitujete.

Jak nechybovat při vyplňování žádosti o půjčku

I když se může na první pohled zdát, že vyplnění žádosti o půjčku je snadné, často se stává, že lidé chybují a i díky tomu jim nakonec půjčka není schválena. Jak vyplnit žádost správně?

5 užitečných rad, jak udržet dluhy pod kontrolou

Stejně tak jako půjčky i dluhy se dnes staly běžnou součástí našich životů. Tato strategie funguje až do momentu, kdy nám z nějakého důvodu nevycházejí finance na splátky.

Výhodná studentská půjčka

Jste student a potřebujete na své výdaje více peněz? Pro tyto případy jsou v portfoliu bank, ale i v mimobankovním sektoru nabízeny půjčky pro studenty.

Státní půjčka pro mladé na bydlení

Výhodná státní půjčka pro mladé do 36 let pomůže s bydlením za velmi výhodných podmínek. Půjčit si můžete až 2 000 000 Kč.

Americká hypotéka - jaké jsou její výhody?

Možnost získat větší obnos peněz s nižší úrokovou sazbu, ve srovnání s klasickým spotřebním úvěrem, nabízí Americká hypotéka.

Operativní leasing - jiná forma financování vozidel

Poslední dobou se na trhu s novými vozy stává velice populární tzv. Operativní leasing. Zájem o něj neustále roste a blíží se stavu v ostatních evropských zemích.

Rychlá půjčka do 5000 nebo 10000 Kč

S půjčkou do 5000 nebo 10000 Kč může žadatel získat peníze okamžitě. Ihned po schválení jsou totiž finance neprodleně převedeny na bankovní účet nebo vyplaceny hotově.

Půjčka ihned online je snadným řešením

Potřebujete peníze co nejdříve a nejlépe na účet? Finanční online půjčková pomoc, nejčastěji v řádech tisíců korun, je oblíbená hlavně v období před výplatou.

Rychlé půjčky do 10 minut

Velmi rychlá půjčka do 10 minut s okamžitým vyřízením připsáním požadované částky ihned na účet i o víkendu a v noci v čáskách 5000, 10 000 nebo 15 000 Kč.

Půjčka o víkendu ihned na účet nebo na ruku

Nečekané náhody nás mohou potkat na každém kroku a tak se stává že nás překvapí věci, se kterými jsme vůbec nepočítali a to v tu nejméně příhodnou dobu.

Půjčky od lidí nabízí výhodnější úroky

Pro půjčku už nemusíte jen do banky. Půjčit si můžete i od lidí. Populární se staly tyto půjčky hlavně díky výhodnějším úrokům, než které nabízí bankovní půjčky.

Půjčka bez navýšení

Půjčky zadarmo, to je sen pro každého, kdo potřebuje půjčit. Realita je ovšem jiná a člověk v podstatě každou půjčku přeplatí. Na trhu s půjčkami se sice najdou některé půjčky s přívlastkem zdarma.

Jak předcházet dluhům?

Ať se pro vás dluhy nestanou noční můrou, je dobré přemýšlet, zda nejsou půjčky na dovolenou nebo na dárky zbytečné a v konečném důsledku i nebezpečné. I když se může půjčka jevit jako dobrá příležitost, jak si v životě něco dopřát, stačí jen málo a člověk se může snadno dostat do problému s jejich splácením.

Půjčkomat.cz je nyní součástí Zaplo.cz

Jeden z předních poskytovatelů rychlých půjček na měsíc, společnost Půjčkomat.cz, se stala součástí rodiny Zaplo.cz. Nově tedy platí obchodní podmínky půjčky Zaplo a vyřízení půjčky bude sjednáno na jejich internetových stránkách.

REPI – Registr platebních informací

Registr, který sdílí informace mezi společnostmi poskytující služby, založené na splátkách se nazývá CRIF – Registr platebních informací s.r.o., zkráceně REPI. Informace mezi sebou sdílí jednotliví členové tohoto registru, ať už jde o půjčky, nákupy na splátky nebo nákupy na fakturu s odloženým datem splatnosti.

NRKI - Nebankovní registr klientských informací - CNCB

Zájmové sdružení právnických osob CNCB provozuje nebankovní registr klientských informací – NRKI. Sdružení bylo založeno v roce 2004 a má za cíl zprostředkování informací mezi věřitelskými subjekty a úvěrovými společnostmi nebankovního charakteru.

APNÚ – asociace poskytovatelů nebankovních půjček

Jakou práci má na starost Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, zkráceně APNÚ? Cílem je chránit spotřebitele před nekalými a lichvářskými praktikami určitých podnikatelských subjektů, podnikajících ve sféře nebankovních půjček.

Registr SOLUS - Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům

Zkratka SOLUS znamená Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům, která má za cíl přispívat k takzvanému odpovědnému úvěrování a k předcházení zadlužování spotřebitelů. Negativní záznam v SOLUSU může mít vliv na zamítavé stanovisko u žádosti o půjčku nebo hypotéku.

BRKI - Bankovní registr klientských informací - CBCB

Informace o platební morálce se shromažďují v úvěrových registrech, jedním z nich je BRKI neboli Bankovní registr klientských informací.

Členové Solusu

SOLUS svoji činnost zahájilo v roce 1999. Název vznikl složením začátečních písmen z názvu Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům, který nejvystižněji charakterizuje jeho hlavní cíle. Mezi členy SOLUSU patří banky, nebankovní finanční instituce, distributoři energie, pojišťovny nebo telekomunikační operátoři.

Půjčka před výplatou – rychlá pomoc nebo cesta do dluhové pasti?

Každý z nás už jistě viděl slogan: Nevycházíte s penězi? Nevadí, naše půjčka před výplatou vyřeší vaše finanční potíže. Ale upřímně, je tomu skutečně tak? Vyřeší tyto krátkodobé mikro půjčky, se splatností maximálně 1 měsíc, finanční potíže?

Půjčky bez doložení příjmů a bez registru jsou hůře dostupné

Získat půjčku bez registru a doložení příjmu chtějí všichni co nejrychleji, bez zbytečného papírování a dokládání. Pro mnoho žadatelů totiž představuje největší problém doložení příjmů a prověřování v registrech dlužníků.

Revolvingový úvěr - Opakovaná rychlá půjčka bez registru a doložení příjmu

Co je to revolvingový úvěr a jaké má výhody jako rychlá půjčka bez dalšího schvalování, nahlížení do registru a doložení příjmu?

Bankovní účty - vedení zdarma

V nabídce běžných bank stojí na prvním místě vedení běžného účtu. NNěkde je na výběr účet za poplatek, jinde zase vdení zdarma včetně výhodných spořících účtu. Výběr je jen na vás.

Bitcoin - kryptoměna

Co je to Bitcoin a proč tak raketově roste? Informace o kryptoměně Bitcoin, která láme rekordy a přestavuje zajímavý investiční nástroj.

Parametr RPSN prozradí jak je půjčka drahá

Víte jak jednoduše a rychle zjistit, zda je půjčka drahá nebo levná? Použijte parametr RPSN - Roční procentní sazbu nákladů a srovnejte podle něj všechny půjčky.

Okamžité platby zrychlí půjčky

ČNB avizovala zavedení okamžitých plateb. Pozitivní zprávou je, že dojde k ještě většímu zrychlení půjček a mikroúvěrů. Poslat peníze mezibankovně tak bude možné v řádech sekund i přes noc a o víkendech.

Ukončení pracovního poměru

Než učiníte tento rok a podáte výpověď, co byste měli vědět o ukončení pracovního poměru? Přinášíme vám praktické informace, které se mohou jednou hodit každému.

Proč se nevyplácí lhát v žádostech o půjčku?

Jste zadluženi, pobíráte nízký příjem nebo nemáte vlastní bydlení a zamlčujete tyto skutečnosti v žádostech o půjčku? Pak škodíte pouze sami sobě a vystavujete se nebezpečí hlubokého zadlužení, které může skončit až exekucí. Co všechno vám hrozí, když budete uvádět nepravdivé údaje v žádosti o půjčku?

5000 Kč - Pětitisícová bankovka

Častá otázka všemožných kvízů: Kdo je zobrazen na české pětitisícové bankovce? Nevíte? To bude asi proto, že zrovna s touto bankovkou se tak často při placení nesetkáte.

Kdy máte nárok na peníze od státu?

Každý z nás se může dostat do složité situace, kdy bude potřebovat peněžitou pomoc od státu. Na různé daňové úlevy však mají nárok i lidé s vyššími příjmy. Peníze od státu jsou lepší než půjčka. Přečtěte si, o co všechno můžete zažádat a za jakých podmínek.

První půjčka zdarma

Na trhu půjček je dnes opravdu velká konkurence, což je dobrá zpráva pro všechny, kteří uvažují o tom, že si vezmou půjčku na financování svých nenadálých potřeb. Díky této konkurenci přichází někteří poskytovatelé s neuvěřitelnou akcí, kterou je První půjčka zdarma.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Jaké výhody a nevýhody má SMS půjčka?

SMS půjčka je oblíbeným nebankovním úvěrovým produktem a využívají ji lidé napříč celou společností a různého sociálního postavení. Pomáhá jim v okamžiku, kdy jim nevystačí peníze do příští výplaty nebo když musí zaplatit nečekaný výdaj. V čem je SMS půjčka výhodná a na co byste si měli dávat pozor?

Na co si dávat pozor u půjček?

Z médií často slyšíme o případech, kdy si lidé půjčili peníze a nakonec zjistili, že se stali obětí podvodníků. Proto je třeba dobře zvážit od koho si půjčujete. Zvlášť pokud si půjčujete poprvé, můžete snadno nechat zlákat první nabídkou, které pro vás nebude výhodná a můžete se tak dostat do problémů.

Sloučení půjček

Sloučení půjček s sebou přináší celou řadu pozitiv. Největší výhodou je úspora a nižší měsíční splátka každý měsíc. Navíc díky nižšímu úroku ušetříte.

Jak snadno porovnat půjčky?

Pokud jste v situaci, že nejste limitování svou bonitou a máte možnost výběru volby z několika půjček, existuje šikovný parametr, pomocí kteréhoo bude srovnání více nabídek velmi jednoduché.

Registr dlužníků

Co to jsou registry dlužníků, jak fungují a jak se z registru dlužníků dostat pryč?

Zveřejněno 16.3.2014