ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Půjčka 7

Nebankovní Půčka7 nabízí až 15.000 Kč bez ručitele a bez skrytých poplatků. Jedná se o krátkodobý úvěr s pohodlným on-line vyřízením. Hodnota půjčky startuje na tisícikoruně a pro ty co požádají o Půjčku7 poprvé je maximální částka stanovena na 5.000 Kč. Splatnost je volitelná v rozmezí 7 až 28 dnů s možností si tuto dobu prodloužit.

Vyřízení Půjčky 7

Půjčku7 lze vyřídit 24 denně včetně víkendů. O půjčku 7 lze žádat online na stránkách společnosti bez zbytečného papírování a dalších formalit. Jednoduše si zvolíte částku a termín splatnosti a ihned uvidíte přepočet jako je úrok, poplatek a RPSN. Po vyplnění osobních údajů, dokončení jednoduché registrace a odeslání žádosti obdrží klient návrh smlouvy a další dokumenty na uvedený email. K ověření identity je potřeba zaslat symbolický poplatek 1 Kč z bankovního účtu anebo výpis s účtu tak, aby bylo jasné, že je žadatel jeho majitelem. Jedná se o rychlou půjčku ihned na účet.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Kdo se může stát klientem Půjčky 7:

Ověření příjmů a bonity

Půjčka 7 je podmíněna prokázáním trvalého a pravidelného příjmu. Každá žádost je individuálně prověřována na tuto skutečnost a k žádosti je nutné připojit potvrzení o zaměstnání, výplatní pásku nebo výpis z bankovního účtu, na který chodí pravidelný příjem. Identita žadatele se ověřuje zasláním kopií dvou dokladů totožností s fotkou. Po schválení sms půjčky bude klient vyrozuměn telefonicky nebo SMS zprávou a peníze mohou být na účtu už do 15 minut po schválení.

První úvěr až 7 000 Kč zcela ZDARMA

Společnost poskytující Půjčku 7 nabízí také výhodné akce. Jednou z nich je první půjčka zdarma. Pokud si u společnosti zažádáte o půjčku poprvé, můžete získáte úvěr v hodnotě až 7 000 korun a to bez poplatků a s nulovým úrokem. Jednoduše vrátíte takovou částku, kterou jste si půjčili. Nezaplatíte žádné poplatky ani úroky. Podmínkou je splatit celý úvěr do zvoleného data splatnosti. Pokud nebude tato podmínka dodržena bude k půjčce připočítán standardní poplatek a úrok.

Věrnostní program

Pro své stálé klienty připravila Půjčka7 i další bonusy ve formě věrnostního programu. Ti, co žádají pravidelně a splácejí bez problémů, mají nárok na slevu na další úvěr. Po splacení prvního úvěru je to sleva 5% a po 10 a více splacených úvěrech až 25%.

Kontaktní informace

Kontex Trade International s.r.o.

Praha 4, Na Okruhu 488/27 PSČ: 142 00

IČ organizace: 248 27 061


Zveřejněno 5. 5. 2018