ÚVOD > PŮJČKY

Bankovní půjčky

Pokud přemýšlíte kterou půjčku zvolit, pak právě bankovní půjčka by měla být tou první volbou kde začít. Existuje k tomu řada pádných důvodů, ale je potřeba také zmínit, že její dostupnost není pro všechny. Obzvláště pokud máte nízkou bonitu, malé příjmy, nebo problémy se splácením, je pro půjčka z banky nedosažitelná.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Výhody půjčky

Bankovní půjčky poskytují banky, což zaručuje jistou míru solidnosti a rizikovost těchto půjček je tak mnohem menší. Další výhodou jsou pak parametry samotné půjčky, které jsou jedny z nejvýhodnějších. Jedná se především o nízký úrok.

Bankovní půjčka je méně dostupná

Dostupnost bankovní půjčky je ovšem složitější. Banka bude pečlivě zkoumat všechny požadované parametry a Vaši bonitu. Především ji zajímá Vaše schopnost půjčku splácet. Banka vyžaduje doložit Vaše příjmy, které musí mít dostatečnou výši. Prověří také registry dlužníků, jaká je Vaše platební morálka a zda jste v minulosti řádně spláceli.


V případě že Vám banka půjčku neschválí, nezbude než se obrátit na některou z nebankovních půjček, které mají kritéria mnohem mírnější.


Zveřejněno 2. 6. 2014