ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Creditportal půjčka

Nebankovní společnost Creditportal nabízí rychlé půjčky až 30.000 na cokoliv bez ručitele. O půjčku si mohou požádat také důchodci a ženy na mateřské dovolené. Mezí výhody této půjčky patří rychlé vyřízení, převod peněz na účet do 60 minut anebo osobní vyzvednutí půjčky na čerpacích stanicích sítě EuroOil kdykoliv včetně víkendů.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Podmínky půjčky Creditportal

Hodnota půjčky Creditportal se u první žádosti pohybuje od 500 do 5.000 korun. Splatnost je v rozmezí 5 až 30 dnů. Půjčky jsou určeny pro plnoleté osoby, kteří mají pravidelný příjem. K žádosti je nutné doložit dva doklady totožnosti.

Vyplnění žádosti o půjčku

Jednoduchou žádost lze vyřídit velice rychle, zadáním hodnoty půjčky a vyplněním osobních údajů na stránkách společnosti Creditportal. Po odeslání stačí vyčkat na potvrzovací kód, který přijde jako sms zpráva na mobil. Ten se zadá do příslušné kolonky a potvrdí se tlačítkem dokončit. Žádost je následně začne okamžitě zpracovávat a po schválení jsou peníze zasílány ihned na účet. Výplata peněz probíhá převodem na účet nebo hotově, na jedné ze 191 čerpacích stanic sítě EuroOil, anonymně a nonstop včetně víkendů.

V procesu schvalování je velký důraz kladen především na schopnost úvěr řádně splácet. Rizikovým klientům, kteří nemají pravidelný zdroj příjmu, je žádost zamítnuta.

Splacení půjčky

Doba půjčky na nastavena na 30 dnů s možností předčasného splacení zdarma. Před blížícím se termínem splatnosti je klient s předstihem vyrozuměn, kdy je třeba půjčku zaplatit. Všem bezproblémovým klientům jsou poskytovány různé slevy a bonusy.


Zveřejněno 3. 10. 2017