ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Razdvapůjčka

Pokud s žádostí o půjčku v bance neuspějete, můžete se obrátit na nebankovní sektor. Rychlou půjčku online můžete vyřídit velmi snadno. Vybrat si z řady poskytovatelů nemusí být vůbec snadné. Proto je dobré projít si vícero nabídek, jednotlivé parametry mezi sebou porovnat a až poté se rozhodnout.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Rychlá Razdvapůjčka

Jednou z možností nebankovní půjčky je Razdvapůjčka.cz. Vyřízení této půjčky je možné kompletně online do 15 minut a tudíž odpadá zdlouhavé vyřizování a čekání na výsledek rozhodnutí o schválení. Navíc je Razdvapůjčka bezúčelová a je tedy čistě na vás, jak s penězi naložíte. Žadatel musí mít minimálně 18 let a musí být občan ČR.

Kolik si můžete půjčit?

Razdvapůjčka nabízí částky od 5.000 až do 100.000 korun na 3 až 48 měsíců. K vyřízení není nutné nikam chodit. Stačí internet v chytrému telefonu a doložit potřebné doklady.

Variabilní a bezpečná půjčka

Veškeré podmínky půjčky budete znát dopředu. Navíc pokud během trvání půjčky zjistíte, že vám nastavení jejich parametrů z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete o této skutečnosti informovat poskytovatele a najít společné řešení v podobě úpravy půjčky na míru. Půjčku lze také vyzkoušet díky možnosti, kterou je první půjčku zcela zdarma. Znamená to že pokud si zažádate jako nový klient a splatíte vše v řádném termínu nezaplatíte nic navíc.

Snadné vyřízení online

Jako první krok je nutné si na stránkách v kalkulačce zvolit částku, kterou si chcete půjčit a na jak dlouho. Ihned uvidíte kolik budete splácet. Zároveň je nutné vepsat osobní údaje a zaslat skeny dokumentů a dokladů, kterými doložíte totožnost a příjmy. Během zpracování bývá žadatel kontrolován v registrech. K vyřízení budete potřebovat mobilní telefon, e-mail, platný občanský průkaz a výpisy z účtu.

Posouzení žádosti a převod na účet

Po odeslání žádosti už stačí jen vyčkat. Někdy se stane, že budete zpětně kontaktováni pro zaslání dodatečných informací. Při schvalovaní půjčky je zásadní to, zda budete schopni půjčku splácet. V případě, kdyby analytici Razdva půjčky došli k závěru, že by vás půjčka vzhledem k příjmům neúměrně zatížila, mohou vám navrhnout jinou půjčku tak, aby jste dokázali půjčku splácet. Žádosti jsou posuzovány během pracovní doby a to prakticky do několika minut.

Podepsaní smlouvy online

Po schválení půjčky je třeba ještě podepsat smlouvu. Kód pro podpis smlouvy je uveden jako variabilní symbol symbolické platby. Poté dojde k převodu peněz na váš účet.


Zveřejněno 12. 7. 2019