ÚVOD > MAGAZÍN

Sloučení půjček

Pokud i vy máte více úvěrů současně, jistě velmi dobře víte, že není zrovna nejjednodušší jejich řádné a včasné splácení. Je potřeba počítat s tím, že celkovou vypůjčenou částku výrazně přeplatíte. Je to dáno vysokými úroky a poplatky za vedení jednotlivých úvěrových účtů. Snadná není ani administrace půjček. Každá půjčka má zpravidla jiné datum splatnosti, rozdílné jsou i jednotlivé platby. Řešením je sloučení půjček do jedné.

Výhody sloučení půjček

Sloučení půjček s sebou přináší celou řadu pozitiv. Největší výhodou je úspora a nižší měsíční splátka každý měsíc. Sloučením všech půjček do jedné výhodnější také odpadá potřeba starat o každý úvěr zvlášť. Rozhodnete-li se pro produkt sloučení půjček, máte pak starost již pouze o jeden úvěr. Značně si tak usnadníte práci a získáte větší přehled. Navíc díky nižšímu úroku ušetříte.

Sloučení půjček u banky nebo nebankovní instituce

Sloučení půjček je v současné době standardní finanční produkt, o který není nouze ani u bank, ani u nebankovních institucí. Jednotlivé produkty se mezi sebou liší v mnoha parametrech a je zapotřebí pečlivě vybírat takové sloučení půjček, které pro vás bude co nejefektivnější.


Zveřejněno 5. 6. 2014