ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Zaimo půjčka

Zaimo je unikátní půjčka, která kombinuje výhody klasické bankovní půjčky a přitom zachovává přednosti nebankovní půjčky do výplaty. Nabízí rychlou půjčku s okamžitým schválením a převodem peněz na účet do 15 minut. Vše je transparentní a férové jednání je prioritou číslo jedna. Nepotřebujete posílat poštou žádné dokumenty a nemusíte nikam chodit.

500 Kč až 20 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Rychlá půjčka do 25.000 Kč

Pomocí snadné online žádosti můžete žádat o 1.000 až 25.000 Kč. Obrovským plusem oproti běžným SMS půjčkám je splatnost, která je až 12 měsíců, místo 30 dnů. Zaimu se přitom povedlo zachovat rychlost, jednoduchost a transparentnost celého procesu. Každý dostane individuální nabídku na míru tak, aby byl schopen půjčku bezproblémů splácet. Půjčka Zaimo nepožaduje doložení příjmu a také registry nepředstavují zásadní problém. Zásadní je vaše schopnost půjčku splatit. Spalcení je možné postupně nebo máte k dispozici možnost předčasného splacení.

Automatizovaný systém Zaimo

Automatizovaný systém vyhodnocuje vaši žádost, schvaluje půjčku a posléze vás požádá o verifikaci bankovního účtu. Zasláním jedné koruny ověříte správnost zadání vašeho čísla účtu, na který do 15 minut obdržíte požadovanou sumu peněz.

Více o Zaimu

Zaimo vlastní nadnárodní společnost Kreditech, která působí v několika dalších evropských zemích, ale také například v Mexiku. Mimo půjčku Zaimo, kterou provozuje Kreditech, je u nás známé Kredito24, což je klasická půjčka do výplaty do 15.000 Kč. Více na www.zaimo.cz


Zveřejněno 5. 8. 2013