ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Úvěrka.cz

Půjčka Úvěrka.cz se řadí mezi nováčky na trhu s nebankovními půjčkami. Nicméně poskytovatelé této půjčky úplnými nováčky de facto nejsou. Je jím firma Kontex Trade International s.r.o., která na trhu s půjčkami už nějakou dobu působí a nabízí půjčky pod názvem Půjčka 7.

Kolik si lze půjčit?

Hodnota nebankovní půjčky Úvěrka.cz se pohybuje v rozmezí od 20 až do 40 000 korun se splatností od dvou měsíců do maximálně jednoho roku. Nejde tak úplně o klasickou rychlou půjčku, kdy je splatnost ve většině případu nastavena na jeden měsíc. Proto se tato půjčka jeví jako dobrá příležitost pro ty, kteří potřebují větší půjčku než je půjčka do výplaty a samozřejmě delší dobu splatnosti. Další výhodou půjčky je, že je neúčelová a není nutný ručitel.

Náležitosti pro vyřízení

Vyřízení této půjčky není složité a lze tak učinit prostřednictvím webových stránek, kdy je možné žádost odesílat kdykoliv 24 hodin denně. Ke zpracování žádosti dojde v nejbližší pracovní den a peníze po schválení mohou být připsány na účet už do 24 hodin. On line formulář slouží jako žádost o půjčku a vyplnění zabere jen már minut, jelikož se požaduje jen minimum nutných formalit.

Podmínky půjčky Úvěrka.cz

O půjčku může požádat každý svéprávný občan ČR, který se prokáže dvěma platnými doklady totožnosti, tedy občanským průkazem plus dalším jakým je třeba pas. Žadatel musí pracovat na hlavní pracovní poměr nebo musí být živnostník pracující jako OSVČ, který nemá neuhrazené dluhy u jiných společností.

Pro úspěšné vyřízení musí mít také vlastní bankovní účet, mobilní telefon a platný e-mail. Pro ověření bankovního účtu je nutné zaslat z účtu symbolickou 1 korunu jako registrační poplatek. Druhou možností jak ověřit bankovní účet je zaslání smlouvy o bankovním účtu nebo výpis, kde je viditelné jméno a adresa majitele účtu.

Splacení půjčky

Splacení je možné buď po splátkách nebo lze půjčku splatit jednorázově. I u této půjčky je možné předčasné splacení a to bez jakýchkoliv sankcí.


Zveřejněno 10.10. 2019