ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Tesco - hotovostní půjčka

V Tescu nejen nakoupíte, ale můžete si sjednat i půjčku. Tesco je zprostředkovatel úvěrů, za kterými stojí dlouhodobě prověřená nebankovní společnost Home Credit. Neúčelovou půjčku na cokoliv vyřídíte přímo v prodejnách Tesco. Hotovostní půjčka nabízí částky od 20 000 do 500 000 Kč. Maximální doba splatnosti si zvolíte, maximálně však 84 měsíců.

Tesco půjčku vyřídíte bez ručitele

Půjčku do částky 150.000 korun vyřídíte také on-line vyplněním internetového formuláře. Peníze vám budou po schválení převedeny na váš bankovní účet. Vyřízení je bez poplatku a zdarma je i vedení půjčky nebo předčasné splacení. Klient má možnost odložit si každou sedmou splátku. Podmínkou pro uzavření smlouvy je plnoletost, české občanství a prokázání bonity a schopnosti splácet.

Flexibilní smlouva pro každého

Kromě odložení splátek si můžete splátky dle vaší aktuální potřeby měnit. Tuto skutečnost je nutné rozmyslet si ještě před uzavřením smlouvy. Při uzavírání smlouvy na Tesco půjčku musíte mít u sebe dva platné průkazy totožnosti s fotkou a číslo bankovního účtu nesoucí vaše jméno.

Dotazy na zákaznické lince

Pro sjednání i informace ohledně půjčky je k dispozici zákaznická linka. Jakýkoliv dotaz týkající se půjčky vám bude zodpovězen na telefonním čísle 542 100 200 ve všední dny od 8 do 18 hodin. Pro bezpečné a bezproblémové splacení půjčky můžete využít i možnost sjednání pojištění schopnosti splácet a pojištění výdajů.

Clubcard a slevy na nákup

Jste-li pravidelným zákazníkem a v Tescu využíváte věrnostní kartu Clubcard, budou vám po pravidelném splácení půjčky na kartě přibývat bonusové body. Ty poté můžete využít ve formě slev na nákupy v Tescu.

Zveřejněno 28.4.2018