ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Půjčka do 10.000 Kč MoneyNow

Krátkodobá půjčka na účet až na 30 dní, která je určena pro ty, kterým dojdou před výplatou peníze. Půjčku lze individuálně maximálně 3x prodloužit. Půjčit si můžete jako prvožadatele do 4500 Kč, pokud využíváte služeb MoneyNow pravidelně a řádně jste vždy vše zaplatily, lze si půjčit až 10 000 Kč. O půjčku se žádá pomocí snadné žádosti, kde si vyberete požadovanou částku a délku splatnosti. Ihned po odeslání systém posoudí Vaši žádost a rozhodne o schválení.

Rychlá půjčka

V případě úspěšné žádosti je zapotřebí ověřit správnost Vašeho bankovního účtu a to tak, že budete vyzváni k zaslání ověřovací koruny. Systémově je vše řešeno tak, aby se jednalo o převod v rámci jedné banky. Není třeba se obávat zdržení, je to otázka minut. Po úspěšném ověření účtu dojde k odeslání peněz opět jako vnitrobankovní převod. Peníze budou připsány na Váš účet do jedné hodiny, ve spoustě případů ještě dříve.

Co vše je k půjčce Money now třeba?

Půjčka Moneynow je koncipována jako krátkodobá a rychlá pomoc pro všechny občany s trvalým pobytem na území ČR, kteří jsou starší 18 let a mladší než 75 let věku. K prokázání totožnosti budete potřebovat doklad. Dále pak si připravte své telefonní číslo a číslo bankovního účtu, kam si přejete zaslat půjčku. Důležitým předpokladem pro úspěšné schválení půjčky je splnění podmínky aby jste nebyly v prodlení se splatností svých případných stávajících půjček.


Zveřejněno 2. 9. 2013