ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Amigoz půjčka

Osobní půjčka Amigoz nabízí napoprvé 1.000 až 8.000 korun. Po bezproblémovém splacení obdrží každý klient e-mail, ze kterého se dozví aktuální limit pro další půjčku. Rychlá půjčka není řešením nedostatku peněz, měla by posloužit pouze na řešení náhlých finančních potíží.

Individuální přístup

Takto nastavený individuální přístup by měl odpovídat konkrétním požadavkům a možnostem klienta, proto není vyloučena možnost půjčky až 45.000 korun spolehlivým a věrným klientům, kteří prokázali bezproblémové splácení.

Registrace a vyřízení půjčky

Žádost o půjčku je nutné vyřídit on line přes registrační formulář, kde je nutné uvést všechny údaje pravdivě, jinak nebude akceptována. Z bezpečnostního hlediska se při registrace neudává bankovní účet. V případě schválení a než dojde k převedení půjčky, bude nutné provést zaplacení ověřovacího poplatku 1 koruny na účet poskytovatele. Tímto převodem dojde k ověření identity osobního účtu. Zároveň dojde k souhlasu se Smlouvou a obchodními podmínkami a obratem bude na účet půjčka vyplacena.

Podmínky pro poskytnutí půjčky

K řádnému vyřízení je nutné, aby žadatel splňoval tyto podmínky: minimální věk žadatele 21 let, maximálně 63 let, občanství ČR, vlastní bankovní účet. Žadatel nesmí mít nesplacené dluhy u jiných institucí, dále nesmí být v exekuci či insolvenci a musí mít stály a prokazatelný příjem. Půjčku nezískají lidé nezaměstnaní, důchodci ani ti, kteří pobírají sociální a jiné dávky.

Příjem a registry se ověřují

V žádosti je nutné uvádět pravdivé informace především o příjmech, které je nutné doložit pracovní smlouvou a výplatními páskami, potvrzením od zaměstnavatele nebo třemi po sobě jdoucími bankovními výpisy, ze kterých bude jasné, kolik dělají příjmy, ať už u zaměstnanců nebo osob samostatně výdělečně činných. Zároveň se nahlíží do Registru platebních informací a Centrální evidence exekucí.

Schválení půjčky probíhá v pracovní době

Žádosti o půjčku jsou zpracovávány ve všední dny v pracovní době společnosti, tj. mezi 8 a 16 hodinou a to obvykle do hodiny od přijetí. Pokud žadatel vyplní žádost o víkendu nebo ve svátek, dojde ke zpracování následující pracovní den. Při zvýšeném zájmu a počtu žádosti se může tato doba prodloužit.

Vyplacení půjčky na účet

Po schválení a převedení ověřovacího poplatku jedné koruny dochází k převodu peněz na účet vždy během pracovní doby mezi 8 – 16 hodinou. V případě, kdy jde o mezibankovní převod, může trvat připsání částky maximálně dva pracovní dny.


Zveřejněno 5. 5. 2019