ÚVOD > MAGAZÍN

Výhodná studentská půjčka

Jste student a potřebujete na své výdaje více peněz? Ne všichni studenti mají bohaté rodiče, kteří by je po celou dobu studia tzv. sponzorovali. Studium se sebou nese zvýšené výdaje v podobě potřeby nových věcí určených ke studiu, ale i pro mimoškolní záležitosti. Pro tyto případy jsou v portfoliu bank, ale i v mimobankovním sektoru nabízeny půjčky pro studenty.

Výhody studentské půjčky

Studentské půjčky jsou nabízeny všem studentům starším 18 let. Každá společnost má nastaveny své podmínky jak pro vyřízení tak i pro schválení půjčky. Výhodnost studentských půjček bývá především v nízkém úročení a minimálních poplatcích za její vedení. Standardem už dnes bývá vyřízení zdarma.

Studenské půjčky nemusí být určeny jen na podporu vzdělávání

Studentská půjčka má jednu podmínku a to tu, že může být poskytnuta pouze osobám starším 18 let. Proto si o tuto půjčku žádají především mladí lidé, studující vysokou školu nebo vyšší odbornou školu. V případě studentu vysokých škol není rozhodující zda studují dálkové nebo při denním studiu. Jelikož se u této skupiny dokazuje stálý příjem, většinou je pro schválení vyžadován ručitel.

Nač použít peníze ze studentské půjčky?

Studentská půjčka je ve většině případů nabízena jako neúčelová a peníze lze tedy použít na cokoliv. Studenti nemusí dokládat žádné faktury, které by potvrzovaly využití peněžních prostředku na věci spojené se studiem.

Neúčelové půjčky

Neúčelové půjčky našli oblibu u všech, kteří potřebuji půjčit peníze rychle a jsou proto nejoblíbenější a také nevíce rozšířené. Peníze mohou studenti použít například na nový notebook, tablet nebo na jinou elektroniku. Ale lze je využívat i na běžné nákupy potravin, oblečení anebo jako prostředky určené k pokrytí výdajů na zábavu. Rozhodující pro schválení je schopnost takovou půjčku v daný termín splácet.

Rychlé online sjednání

Čas jsou peníze, to platí pro všechny mladé i starší. Proto lze i půjčky pro studenty vyřídit pohodlně z domova. Mladí lidé nemívají problém s komunikací přes internet a proto vyřízení takové půjčky hravě zvládnou. Vyřízení zabere pár minut, veškeré potřebné doklady se dají poslat díky elektronické poště a pak už stačí jen vyčkat na rozhodnutí o schválení či neschválení půjčky.

Půjčka ihned na účet

Další variantou která je ještě rychlejší a dostupnější jsou rychlé půjčky ihned na účet. Jsou určeny nejen studentům a jsou koncipovány jako krátkodobá rychlá pomoc pro případ potřeby financí. Sjednání je za pár minut a peníze obržíte ihned na účet.

Zveřejněno 11.9.2018