ÚVOD > MAGAZÍN

Finská půjčka

Finská půjčka přes SMS je snadnou možností, jak si rychle a snadno vypůjčit peníze. Půjčka je poskytována osobám starším 18 let, které jsou zaměstnané a mají čistý trestní rejstřík. Někdy je vyžadován i čistý záznam v registru dlužníků. Jde o striktně osobní formu půjčky. Po ověření v registrech dlužníků se následně rozhodne o poskytnutí prostředků. Vždy je vyhrazeno právo bez udání důvodu žádost zamítnout. Možnost poskytování rychlé půjčky pomocí SMS je opakovatelná, pokud byla předchozí SMS půjčka řádně splacena.

Fakta o SMS půjčce

SMS půjčka od 500 do 10 000 Kč

Při první žádosti lze žádat maximálně o několik tisíc. Splatnost půjčky je nastavena až na 30 dní a poplatky jsou odvislé od velikosti půjčky. Půjčka musí být v termínu řádně splacena. Termín začíná dnem, kdy je půjčka žadateli vyplacena. Do 30 dní tedy musí být půjčka po jejím obdržení bez zbytečných odkladů splacena.

Pro první žádost je možné žádat pouze jen pár tisíc Kč. Pro následnou žádost je možno zaslání vetších částek přímo na bankovní účet.

Jak o SMS půjčku zažádat?

Nejsnazší cestou je online žádost. Pokud preferujete mobilní telefon, k dispozici bývá také SMS žádost.

V případě schválení SMS žádosti o rychlou půjčku přijde odpověď na mobilní telefon. Pak stačí pouze odeslat potvrzující zprávu, ve které souhlasíte s obchodními podmínkami.Forma splacení

Záleží na volbě žadatele. První možností je složenka. Ta je zasílána na trvalou adresu žadatele a může být uhrazena na České poště či zadáním příkazu z účtu žadatele. Právě příkaz k úhradě je nesnazší možností, avšak je důležité vždy zadat správné údaje o platbě, aby nevyvstaly problémy s přiřazením splátky správně k dané půjčce. SMS půjčku je možné bez problémů splatit před datem splatnosti.

Po následném splacení je možné sumu navyšovat.

Prodloužení splatnosti půjčky

Standartní splatnost sms půjčky je až 30 dní. Pokud však chcete prodloužit její splatnost bez smluvních pokut, ta možnost tu také existuje.


Zveřejněno 5. 6. 2013