Zaplo půjčka

Zaplo nabízí férovou nebankovní půjčku, která Vás překvapí svou rychlostí a profesionálním přístupem. Peníze můžete mít už do 15 minut na účtu, navíc prvožadatele ji budou mít zdarma. Půjčka je určena jako finanční pomoc před výplatou a tak je její splatnost stanovena až na 30 dní. Půjčit si můžete až 12.500 Kč, je zde však omezení pro nové klienty, kteří mohou žádat jen do 4.500 Kč.


Půjčka novým klientů je zdarma

Zaplo vychází vstříc všem, kteří se rozhodnou pro svou první půjčku. Za předpokladu že, dodržíte smlouvu, zejména co se týče včasného splacení, budete mít půjčku zdarma bez poplatků. Znamená to, že nezaplatíte nic navíc, vrátíte stejnou sumu, jakou jste si půjčili.

Získejte online

Půjčku před výplatou lze získat na základě vyplnění online žádosti. Která zabere jen pár okamžiků. Následně proběhne ihned automatický schvalovací proces, který Vás po schválení vyzve k ověření zadaného čísla účtu. SMS půjčka se ověřuje posláním 1 Kč na účet Zapla. Po ověření správnosti účtu obdržíte do 15 minut peníze na účet.

Kdo může využít služeb Zapla?

Každý s trvalým pobytem na našem území. Nepotřebujete potvrzení o příjmu, ale jen doklad prokazující Vaši totožnost. Zaplo prověří Vaši bonitu, ale rozhodující je Vaše schopnost splácet. Podmínkou je bezdlužnost a to, že nesmíte mít žádnou jinou půjčku jinde.


Zveřejněno 4. 6. 2014© 2017 www.Finská-SMS-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakty a info o webu, Mapa stránek
Kopírování textů, nebo jejich částí a fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčku.