Zaimo půjčka

Zaimo je unikátní půjčka, která kombinuje výhody klasické bankovní půjčky a přitom zachovává přednosti nebankovní půjčky do výplaty. Nabízí rychlou půjčku s okamžitým schválením a převodem peněz na účet do 15 minut. Vše je transparentní a férové jednání je prioritou číslo jedna. Nepotřebujete posílat poštou žádné dokumenty a nemusíte nikam chodit.


Rychlá půjčka do 25.000 Kč

Pomocí snadné online žádosti můžete žádat o 1.000 až 25.000 Kč. Obrovským plusem oproti běžným sms půjčkám je splatnost, která je až 12 měsíců, namísto 30 dnům. Zaimu se přitom povedlo zachovat rychlost, jednoduchost a transparentnost celého procesu. Každý dostane individuální nabídku na míru tak, aby byl schopen půjčku bezproblémů splácet. Půjčka Zaimo nepožaduje doložení příjmu a také registry nepředstavují zásadní problém. Zásadní je Vaše schopnost půjčku splatit. Spalcení je možné postupně, nebo máte k dispozici možnost předčasného splacení.

Automatizovaný systém Zaimo

Automatizovaný systém vyhodnocuje Vaši žádost, schvaluje půjčku a posléze Vás požádá o verifikaci bankovního účtu. Zasláním jedné koruny ověříte správnost zadání Vašeho čísla účtu, na který do 15 minut obdržíte požadovanou sumu peněz.

Více o Zaimu

Zaimo vlastní nadnárodní společnost Kreditech, která působí v několika dalších evropských zemích, ale také například v Mexiku. Mimo půjčku Zaimo, kterou provozuje Kreditech, je u nás známé Kredito24, což je klasická půjčka do výplaty do 15.000 Kč. Více na www.zaimo.cz


Zveřejněno 5. 8. 2013© 2017 www.Finská-SMS-Půjčka.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakty a info o webu, Mapa stránek
Kopírování textů, nebo jejich částí a fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčku.