Magazín

Bitcoin - kryptoměna

Co je to Bitcoin a proč tak raketově roste? Informace o kryptoměně Bitcoin, která láme rekordy a přestavuje zajímavý investiční nástroj

Parametr RPSN prozradí jak je půjčka drahá

Víte jak jednoduše a rychle zjistit, zda je půjčka drahá nebo levná? Použijte parametr RPSN - Roční procentní sazbu nákladů a srovnejte podle něj všechny půjčky.

Okamžité platby zrychlí půjčky

ČNB avizovala zavedení okamžitých plateb. Pozitivní zprávou je, že dojde k ještě většímu zrychlení půjček a mikroúvěrů. Poslat peníze mezibankovně tak bude možné v řádech sekund i přes noc a o víkendech.

Ukončení pracovního poměru

Než učiníte tento rok a podáte výpověď, co byste měli vědět o ukončení pracovního poměru? Přinášíme vám praktické informace, které se mohou jednou hodit každému.

Proč se nevyplácí lhát v žádostech o půjčku?

Jste zadluženi, pobíráte nízký příjem nebo nemáte vlastní bydlení a zamlčujete tyto skutečnosti v žádostech o půjčku? Pak škodíte pouze sami sobě a vystavujete se nebezpečí hlubokého zadlužení, které může skončit až exekucí. Co všechno vám hrozí, když budete uvádět nepravdivé údaje v žádosti o půjčku?

5000 Kč - Pětitisícová bankovka

Častá otázka všemožných kvízů: Kdo je zobrazen na české pětitisícové bankovce? Nevíte? To bude asi proto, že zrovna s touto bankovkou se tak často při placení nesetkáte.

Kdy máte nárok na peníze od státu?

Každý z nás se může dostat do složité situace, kdy bude potřebovat peněžitou pomoc od státu. Na různé daňové úlevy však mají nárok i lidé s vyššími příjmy. Peníze od státu jsou lepší než půjčka. Přečtěte si, o co všechno můžete zažádat a za jakých podmínek.

První půjčka zdarma

Na trhu půjček je dnes opravdu velká konkurence, což je dobrá zpráva pro všechny, kteří uvažují o tom, že si vezmou půjčku na financování svých nenadálých potřeb. Díky této konkurenci přichází někteří poskytovatelé s neuvěřitelnou akcí, kterou je První půjčka zdarma.

500 Kč až 8 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
1 až 30 tis. Kč
až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 300 tis. Kč
až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Jaké výhody a nevýhody má SMS půjčka?

SMS půjčka je oblíbeným nebankovním úvěrovým produktem a využívají ji lidé napříč celou společností a různého sociálního postavení. Pomáhá jim v okamžiku, kdy jim nevystačí peníze do příští výplaty nebo když musí zaplatit nečekaný výdaj. V čem je SMS půjčka výhodná a na co byste si měli dávat pozor?

Na co si dávat pozor u půjček?

Z médií často slyšíme o případech, kdy si lidé půjčili peníze a nakonec zjistili, že se stali obětí podvodníků. Proto je třeba dobře zvážit od koho si půjčujete. Zvlášť pokud si půjčujete poprvé, můžete snadno nechat zlákat první nabídkou, které pro vás nebude výhodná a můžete se tak dostat do problémů.

Sloučení půjček

Sloučení půjček s sebou přináší celou řadu pozitiv. Největší výhodou je úspora a nižší měsíční splátka každý měsíc. Navíc díky nižšímu úroku ušetříte.

Jak snadno porovnat půjčky?

Pokud jste v situaci, že nejste limitování svou bonitou a máte možnost výběru volby z několika půjček, existuje šikovný parametr, pomocí kteréhoo bude srovnání více nabídek velmi jednoduché.

Registr dlužníků

Co to jsou registry dlužníků, jak fungují a jak se z registru dlužníků dostat pryč?

Zveřejněno 16.3.2014