ÚVOD > POSKYTOVATELÉ PŮJČEK

Everyday půjčka

Máte nedostatek financí a nechcete se zadlužovat? Stačí vám na překlenutí krátké doby finanční tísně jen menší obnos peněz s krátkou dobou splatnosti? Pak může být řešením krátkodobá půjčka. Ta je obvykle splatná do jednoho měsíce a půjčit si můžete několik stokorun až tisícikorun. Jedním z poskytovatelů rychlých půjček je Everyday plus.

Žádost o půjčku 500 - 20 000 Kč ZDE

Dostupná malá půjčka. Rychlá půjčka je určená všem, kteří potřebují peníze rychle na období do jednoho měsíce. Bez komplikací ihned na Váš účet...

Žádost o půjčku 10 000 - 300 000 Kč ZDE

Nenáročná velká půjčka. Váš finanční status nerozhoduje, půjčka může být dostupná i bez registru a doložení příjmu...

REKLAMA

Vlastnosti půjčky Everyday plus:

Podmínky pro vyřízení půčky Everyday plus:


Vyřízení nebankovní půjčky Everyday plus

Zažádat o půjčku Everyday plus může každý občan ČR, starší 18 let. Na stránkách společnosti se musí nejprve zaregistrovat, pomocí vyplnění emailu a hesla. Po zaregistrování následuje vyplnění formuláře o půjčku, kde se doplní osobní údaje, číslo mobilního telefonu, rodné číslo a číslo občanského průkazu a bankovní účet. Jako doplňující údaje musí žadatel vyplnit i typ bydlení, druh zaměstnání, a také hrubý a čistý příjem společně s měsíčními výdaji rodiny.


Po odeslání takto vyplněného formuláře přijde žadateli elektronická zpráva o uhrazení poplatku za založení uživatelského účtu. Žadatel musí tento poplatek uhradit, aby mohlo dojít ke zpracování žádosti a zároveň musí zaslat jednu korunu ze svého bankovního účtu, jako ověřovací poplatek. Po tomto doplnění se začne žádost zpracovávat a za nedlouho je smskou oznámeno žadateli rozhodnutí o schválení či neschválení půjčky.

Čerpání půjčky Everyday plus

Po schválení půjčky jsou peníze zaslány na bankovní účet a peníze lze vybírat v rámci schváleného limitu, minimálně 100 Kč. Výběry lze provádět jednak online pomocí zřízeného uživatelského účtu – v menu s názvem „Provést výběr“, anebo zasláním textové právy v požadovaném tvaru na číslo společnosti.


Zveřejněno 21. 6. 2017